تحویل اکسپرس رویال استار چیست ؟

گروه دکوراسیون رویال استار در شهر تهران و برخی از شهرهای پرجمعیت ایران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار رویال استار موجود باشد.

در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار کارخانه به انبار دکوراسیون رویال استار به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

پرداخت در محل

بله شما میتوانید در شهر تهران وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان تسویه کنید، فقط کافیست که معادل 25 درصد فاکتور صادره شده را به عنوان پیش پرداخت واریز کرده و  الباقی را همزمان با دریافت و تحویل کالا تسویه نمائید  .

شهرهایی که شما میتوانید سفارش خود را با تحویل اکسپرس دریافت کنید

در طرح کنونی فقط شهر تهران و استان البرز شامل تحویل اکسپرس با روش پرداخت در محل می باشد و الباقی مناطق در سطح کشور منوط به تسویه کامل فاکتور می باشد .

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

همه سفارشاتی که با اکسپرس رویال استار ارسال میشود ، طی 24 ساعت تحویل شما خواهد شد مگر در روزهای قبل از تعطیلات عمومی و یا آخر هفته کاری که باعث تاخیر بیشتر در ارسال میگردد  ، بنابراین توصیه می‌شود اگر قصد خرید در آخر هفته دارید از این موضوع مطلع باشید که شاید حتی با وجود طرح اکسپرس رویال استار هم شاهد تاخیر در ارسال تا 72ساعت کاری بعد از تسویه کامل باشیم و گروه دکوراسیون رویال استار هیچ نقشی در این تاخیر نداشته و مربوط به باربری و ارسال می باشد لذا پیشاپیش از صبر شما سپاسگذاری کرده و بابت تاخیر احتمالی از شما عذرخواهی میکنیم .

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

– لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از نماینده باربری کاملا کالای تحویل گرفته را با سفارش نهایی شده مطابقت نمائید .

– همکاران ما در رویال استار اجازه ورود به ساختمان شما را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

– کالای خریداری شده از روی کد و کارتن قابلیت مطابقت دارد ، برای تست  کالا به هیچ عنوان از کارتن باز نشود  .

– هرگونه اشتباه در موارد فوق از سوی مشتری محترم که باعث ایجاد هزینه مجددی بشود بر عهده مشتری محترم و خریدار می باشد و گروه دکوراسیون رویال استار ابلاغ به ایشان را قبل از خرید اقدام نموده است  .

– هرگونه ایراد و اشکال در بسته بندی و یا احتمال شکسته بودن کالا را در زمان تحویل بررسی کرده و بعد از تحویل و دریافت رسید و خروج نماینده گروه دکوراسیون رویال استار هیچ تعهدی بر عهده این مجموعه نخواهد بود .

– تحویل خرید انجام شده از دکوراسیون رویال استار در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد .

– هزینه ارسال سفارشات بالای بیست میلیون تومان در ارسال اکسپرس دکوراسیون رویال استار  رایگان و زیر این مبلغ نیز ، متناسب با مسافت و بازه ارسال سفارش از طریق اپلیکیشن های باربری استعلام قیمت گرفته خواهد شد و اعلام میگردد .

– تحویل کالا زمانی که در درب انبار و توسط نماینده اعزامی خریدار انجام می گیرد . شامل هزینه ای نبوده و هرگونه حادثه بعد از تحویل بر عهده خود خریدار محترم می باشد .

– ارسال کالاهای سنگین و حجیم ;

– اگر کالای شما بر اساس میزان خرید خارج از توان ارسال بار توسط نیسان وانت باشد ، از حالت ارسال اکسپرس خارج بوده و هزینه آن به صورت مجزا محاسبه و اعلام خواهد شد و بعد از تایید اقدام به ارسال کالا می گردد .

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید :

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند،  تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با دکوراسیون رویال استار تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. “این مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”