بر اساس تعریفی که در ویکیپدیای فارسی نوشته شده است لازم می دانیم توضیح بدهیم که مدل فعالیت  معروف به 724  در اصل  ۲۴ در ۷  است که در کشورهای غربی به صورت 24/7 نیز نمایش داده می‌شود،  این روش در اصل یک اصطلاح است که عبارت است از ارائه خدمات فروش و سرویس های دیگر در تمام مدت 24 ساعت روزانه و در تمام روزهای هفته ، به عبارت دیگر کار به صورت تمام وقت و بدون توقف است .

 

ما در رویال استار مدعی این موضوع هستیم که سامانه بر خط چت آنلاین ، پاسخگویی از طریق اپلیکیشن های شبکه مجازی واتساپ و دایرکت اینستاگرام و شماره تلفن همراه به صورت کامل در خدمت کلیه مشتریان خود هستیم  .

 

اما منکر این موضوع هم نمیتوانیم باشیم که قسمت عمده ای از فعالیت های ما نیاز به تاییدیه های مالی ، حضور مسئولین در باربری و انبار است و لذا همه حضور آنلاین ما شاید پاسخگوی خرید در لحظه و بر خط شما نباشد ولی قطعا تیم فروش ما در دکوراسیون رویال استار همه توان خود را صرف این موضوع خواهد نمود تا اینکه حداقل پاسخگوی سئوالات شما و ارائه مشاوره به شما خریداران محترم بکند و این سرویس قطعا منطبق بر مدل 724 خواهد بود  .

 

برای تماس با ما در هر لحظه از شبانه روز کافی است تا به شماره 09931772484 تماس یا پیامک و یا پیامی در واتساپ / تلگرام ارسال نمائید .

ما در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهیم گرفت