محصولات

پوستر سه بعدی

شما می توانید مقاله پوستر سه بعدی منتشر شده در دکوراسیون رویال استار را به صورت فایل صوتی بشنوید

 

کاغذ دیواری سه بعدی

به دیوار پوش هایی که طرح های سه بعدی دارند و برای طراحی داخلی دکوراسیون منزل ، محل کار ، تالار ها ، کافی شاپ و محیط های مختلف استفاده میشوند گفته میشود.  امروزه طراحی داخلی علاوه بر زیبایی محیط بر روحیه و نشاط انسان تاثیر به سزایی دارد. طرح های سه بعدی کاغذ دیواری به گونه ای است که دارای عمق به نظر میرسد. و در انواع و طرح های مختلف در بازار وجود دارد که در ادامه به بررسی و مقایسه انواع آن ها میپردازیم.

 

تفاوت کاغذ دیواری ساده و سه بعدی

تفاوتی که این دو نوع از کاغذ دیواری با هم دارند را میتوان از نام آنها نیز تشخیص داد. کاغذ های دیواری ساده معمولا در طرح هایی مانند گل ، چهارخانه ، رنگی ساده ، راه راه و… هستند. اما کاغذ دیواری های سه بعدی در طرح های متنوع ، شکل های جذاب و همچنین رنگ های متنوع در بازار هستند. مانند  طرح دریا ، طبیعت ، نقاشی های معروف ، اشکال هندسی . کاغذ دیواری های سه بعدی نیاز به نصب شخص کار بلد دارد. اما این موضوع شامل کاغذ دیواری ساده نمیشود.

ویژگی کاغذ دیواری سه بعدی 

کاغذ دیواری سه بعدی از زمان ورود خود به بازار محبوبیت بسیاری در مقابل کاغذ دیواری ساده پیدا کرده است. این محبوبیت به لحاظ قیمت ، کیفیت و تنوع در خرید کاغذ دیواری سه بعدی به وجود آمده. در ادامه به بررسی ویژگی های منحصر به فرد اغذ دیواری سه بعدی میپردازیم.

تنوع طرح بالا  کاغذ دیواری سه بعدی

مهمترین ویژگی متمایز کننده کاغذ دیواری های سه بعدی با کاغذ دیواری های ساده تنوع طرح و نقش بالای آن است. این تنوع طرح به حدی بالاست انواع نقاشی ها ، طرح های هندسی ، طبیعت با تنوع رنگی بالا در دیوار محل کار ، کافی شاپ ، اداره ، تالار ، اتاق خواب خود داشته باشیم .

 

قابلیت تمیز کردن و شستشو

اکثر کاغذ دیواری های سه بعدی امکان شستشوی آن ها وجود دارد. به همین دلیل دیگر نگرانی بابت کثیفی طرح اغذ دیواری سه بعدی وجود ندارد.

به صرفه بودن کاغذ دیواری سه بعدی

بسیاری از خانه ها و ادارات  در سال های گذشته دارای نماهایی از گچ بری ، آجرنما ، استفاده از سنگ های آنتیک هستند. این شکل از دکوراسیون به دلیل بالا بودن هزینه های آن و عدم تمیزکاری آنها و همچنین اگر دچار آسیب دیدگی شود امکان ترمیم آن به شدت سخت خواهد بود. این در حالی است که قیمت کاغذ دیواری سه بعدی پایین تر و به صرفه تراز سنگ های آنتیک ، آجر نما و گچ بری است. همچنین امکان شستشو ، تعویض کاغذ دیواری های سه بعدی همیشه فراهم است.

 

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی به دو دسته ی سفارشی و آماده تقسیم میشوند. قیمت انواع کاغذ دیواری سه بعدی بسته به متراژ آن ، چند تکه بودن آن و جنس به کار برده شده در آن بستگی دارد. در ادامه انواع پوستر های سه بعدی را معرفی میکنیم.

 

طرح طبیعت و جنگل

این طرح از جمله طرح های محبوب بین افراد با سلیقه های متفاوت میباشد. طرح طبیعت انگیزه به دلیل استفاده از رنگ های سبز ، آبی روحیه ی کافی برای افراد حاضر در محل را فراهم میکند. از جمله انتخاب های مطرح برای محل کار ، اتاق خواب و … است.

 

طرح هندسی

طرح های هندسی در بین جوانان محبوبیت ویژه ای برخوردار است. مناسب برای ادارات ، تالار ها و … میباشد. این طرح به نوعی شکل مدرن از کاغذ دیواری سه بعدی می باشد و به فضای مورد نظر شکل مدرن میبخشد.

طرح کلاسیک

شامل طرح های سنتی و نقاشی ها میباشد. از جمله طرح های پرطرفدار بین زنان هستند و  طراحی های بسیار متنوع در نقش های مختلف دارند. معمولا در اطراف آینه ی دکوراتیو از این طرح استفاده میکنند.

 

 

قیمت انواع کاغذ دیواری سه بعدی

خرید انواع کاغذ دیواری سه بعدی تحت  تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. از جمله  نوع برند ، جنس ، متراژ و  …بستگی دارند.

عوامل موثر بر قیمت انواع کاغذ دیواری سه بعدی

  • برند محصول و کشور سازنده ی محصول در خرید انواع کاغذ دیواری سه بعدی موثر است.
  • جنس محصول از چه نوعی باشد اینه نانوون ، درجه یک ، درجه دو و… باشد در قیمت کاغذ دیواری سه بعدی موثر است.
  • اگر نیاز به زیرسازی باشد قیمت بالاتر میرود.
  • همچنین قیمت انواع کاغذ دیواری در تهران و شهرستان بسیار متفاوت است.

انواع پوستر های سه بعدی از جمله عوامل در زیبا کردن محیط هستند. همچنین مزایایی مانند تعویض و تمیز کردن را دارند که در گچ بری و دیوار های رنگ شده این امکان نمیباشد. البته باید این نکته را در نظر گرفت کاغذ دیواری سه بعدی در طرح های متنوع و حتی سفارشی و کاملا به صرفه تر از گچ بری و استفاده از سنگ های آنتیک در بازار وجود دارد. به همین دلیل انتخاب کاملا مناسب و متنوعی برای مخاطب هستند. البته این نکته را در نظر بگیرید که برای زیبایی بیشتر محیط علاوه بر استفاده از دیوار پوش های سه بعدی باید از عناصر دیگری مانند سقف کشسان ، دیوار پوش و کف پوش  pvc و … نیز استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.