قطعا برای شما مشتریان محترم دکوراسیون رویال استار این سئوال ایجاد شده که آیا میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

برای پرداختن به این سئوال شما درخواست میکنم که متن زیر رو مطالعه کرده و در صورتی که شرایط شما منطبق با این متن باشد ، امکان پرداخت در محل برای خرید شما مقدور است .

امکان انتخاب شیوه ی پرداخت در محل با درنظر گرفتن شرایط سفارش، در صورتی که با کارشناس فروش خود هماهنگ شده باشیدفراهم است ، این درخواست مشتری محترم توسط کارشناس بررسی خواهد شد و در صورت امکان انتخاب این شیوه ، شما می توانید مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا ، با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.

اما در ادامه چنانچه سفارش شما دارای شرایط زیر باشد امکان پرداخت در محل وجود نخواهد داشت.

کاربران فروشگاه اینترنتی گروه دکوراسیون رویال استار می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه بانکی،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

قطعا توصیه میکنیم که حتما نسبت به اینکه در لینک اصلی درگاه بانکی قرار دارید اطمینان خاطر یافته و بعد نسبت به ارائه اطلاعات اقدام نمائید  .

برای پرداخت اینترنتی شما خریدار محترم از فروشگاه دکوراسیون رویال استار نیاز دارید به ;

– شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

– رمزپویا (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید پویا ، برخی از بانک ها به صورت خودکار رمز پویا کارت بانکی مشتریان را فعال میکنند در غیر اینصورت از دو طریق میتوانید اقدام به فعالسازی نمایید:

1- می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعالسازی نماید.

2- مراجعه به شعب حضوری بانک
– CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست از شماره کارت بانکی که حساب آن به نام خودش میباشد اقدام به خرید نماید.

(در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)

– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به همان شماره کارتی که از آن واریزی انجام شده عودت خواهد شد.

مشتری محترم با اعلام شماره کارت خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی رویال استار ، رضایت داشته و با معرفی کارت بانکی به نام خودش ، مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، گروه رویال استار می بایست مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

از آنجا که تمامی ماموران تحویل دکوراسیون رویال استار دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.