پارکت لمینت

پارکت لمینت کلاسن

مقاله پارکت لمینت کلاسن منتشر شده در دکوراسیون رویال استار را به صورت فایل صوتی بشنوید

 

 

پارکت لمینت کلاسن

پارکت لمینت های کلاسن ساخته شده در کشور آلمان میباشد. دارای مغزی HDF و لایه ی اورلی نیز هستند به همین دلیل برای مکان های تجاری بسیار مناسب تلقی می شوند. از جمله مهم ترین مزیت پارکت لمینت کلاسن ضد آب بودن آن می باشد. این پارکت ها همچنین دارای مقاومت بالا در برابر خش و سایش هستند به همین دلیل فشار اشیای سنگین آسیبی به آن ها وارد نمی کند. بر خلاف پارکت لمینت ماوی که فقط ضخامت 8 میلی متری دارد ، پارکت لمینت های کلاسن در ضخامت های 7 ، 8 و 12 میلی متری به فروش می رسند.

ویژگی های پارکت لمینت های کلاسن

  • پارکت لمینت های کلاسن دارای کاغذ دکور های مخصوص و برجسته ای هستند.
  • امکان نصب مجدد در مکان دیگر بعد از استفاده را دارند.
  • لایه ی زیر پارکت دارای فوم می باشد.
  • این محصول با رعایت تمام اصول و استاندارد های بین المللی تولید شده است.
  • این محصول هم به صورت شیار دار هم بدون شیار تولید می شود.
  • پارکت لمینت های کلاسن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه می باشد.
  • این محصول کاملا ضد آب بوده و رطوبت را به خود جذب نمی کند.
  • قابلیت تمیز کردن و شستشو راحت آن وجود دارد .

انواع پارکت لمینت کلاسن

طرح های پارکت لمینت های کلاسن معمولا در طرح های چوب ولی در رنگ بندی متنوعی می باشند. این نوع پارکت ها همانطور که گفته شد در سه نوع ضریب سایش AC3، AC4 ، AC5   هستند که در واقع نشان دهنده قدرت بالای آن در برابر سایش است. این محصول ضخامت بالای در سه درجه مختلف 7 ، 8 و 12 میلی متری می باشد. در هر بسته حدود 8 عدد پارکت لمینت های کلاسن وجود دارد. همچنین در مدل شیاردار و بدون شیار می باشند. رنگ بندی پارکت لمینت های کلاسن در انواع قالب های طوسی و قهوه ای در بازار عرضه میشود. این محصول مناسب برای مکان هایی که سیستم گرمایشی کف دارند می باشند و  در برابر جذب لکه  دارای مقاومت بالایی هستند.  معمولا پارکت لمینت های کلاسن دارای گارانتی می باشند و ساخت کشور آلمان هستند. پارکت لمینت های هیلوفلور ، داچ فلور و بلچیپا نیز به لحاظ کیفیتی مشابه پارت لمینت های کلاسن می باشند.

نصب پارکت لمینت های کلاسن

نصب پارکت لمینت های کلاسن نیاز به افراد متخصص در این حوزه دارد. برای نصب پارکت لمینت ها نیاز به ابزار های مخصوص مانند کاردک چوبی ، کف ساب پارکت ، کاتر ، اره دستی ، رطوبت سنج و… میباشد. از آنجایی نصب پارکت لمینت های کلاسن نیاز به زیر سازی این کار توسط تیمی که در این حوزه متخصص هستند باید انجام شود. قبل از نصب پارکت لمینت های کلاسن کف منطقه ی مورد نظر باید تمیز ، خشک و بدون رطوبت نمود. همانطور که میدانید یک لایه فوم برای زیر سازی در زیر پارکت لمینت کلاسن باید نصب شود. اگر نیاز به جا نمایی برای لوله ها و چارچوب در ها باشد باید بر روی پارکت لمینت ها انجام بشود. بعد از آن نیز نصب قرنیز در اطراف محل مورد نظر باید انجام شود. هزینه ی نصب پارکت لمینت های کلاسن جدا از هزینه ی خرید این پارکت ها گرفته میشود.

قیمت پارکت لمینت های کلاسن

قیمت پارکت لمینت های کلاسن بسته به طرح انتخابی ، رنگ ، متراژ مورد نیاز ، محل خریداری شده و … متفاوت است .  در حال حاضر قیمت پارکت لمینت های کلاسن از 580 هزار تومان به بالا در بازار فروش میرسد. پارکت لمینت های کلاسن به دلیل ساخت کشور آلمان بودن دارای قیمتی بیشتر از انواع پارکت لمینت ها هستند. همانطور که گفته شد هر کارتون دارای 8 عدد می باشد. هزینه ی نصب آن و هزینه ی حمل بار جدا از قیمت  پارکت لمینت ها کلاسن در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.