پارکت لمینت

پارکت لمینت هیلوفلور

مقاله پارکت لمینت هیلوفلور منتشر شده در دکوراسیون رویال استار را به صورت فایل صوتی بشنوید

 

 

پارکت لمینت هیلوفلور

پارکت لمینت های هیلوفلور محصول کشور ایران هستند. این محصول با به روز ترین دستگاه ها و مواد اولیه وارداتی تهیه و تولید شده است. به دلیل ضخامت 8 میلی متر و دارا بودن مغزی  HDFو ضد خش بودن پارکت لمینت های هیلوفلور مناسب مکان های پر رفت و آمد مانند ادارات ، شرکت ها ، منزل و… می باشد. این پارکت ها از نصب راحت تری برخوردار و همچنین ضد آب هستند.پارکت لمینت هیلوفلور دارای یک لایه ضد خش که مقاومت بالایی در برابر سایش می باشند. این محصول از جمله  محصولات با کیفیت ایرانی که تمام استاندارد های بین المللی را رعایت کرده می باشد.

 

ویژگی های پارکت لمینت هیلوفلور

  • دارای لایه ضد خش که مقاومت بالایی تا درجه AC4است.
  • پارکت لمینت هیلوفلور دارای مغزی HDF می باشد.
  • قابلیت شستشو پارکت لمینت های هیلوفلور وجود دارد.
  • امکان تعویض و نصب مجدد آن وجود دارد.
  • تهیه شده از مواد اولیه خارجی و مرغوب
  • با رعایت تمام استاندارد های بین المللی
  • امکان نصب پارکت لمینت هیلوفلور بر روی سیستم گرمایشی
  • در 18 رنگ متنوع عرضه میشوند.
  • مقاوم در برابر ضربه و ضد آب بودن محصول

 

انواع پارکت لمینت هیلوفلور

همانطور که گفته شد پارکت لمینت های هیلوفلور در 18 رنگ متنوع ( در قالب رنگ های طوسی و قهوه ای ) در بازار به فروش میرسند.  این محصول به شکل شیار دار عرضه میشود و در حالت طرح چوب عرضه می گردد. کلاس سایش این محصول معمولا AC4 است و دارای  لایه ی ضد خش بر روی پارکت می باشد. هر بسته بندی دارای 8 تایل و همچنین این نوع پارکت ها دارای مغزی HDF نیز هستند. همانطور که گفته شد پارکت لمینت های هیلوفلور از جمله محصولات با کیفیت ایرانی با رعایت استانداردها جهانی تولید شده است.

 

نصب پارکت لمینت های هیلوفلور

نصب پارکت لمینت هیلوفلور باید به طور صحیح و اصولی انجام شود زیرا نصب صحیح باعث طول عمر و کیفیت بالای کار می شود. به همین دلیل برای نصب اصولی پارکت ها بهتر است از افراد متخصص در این حوزه کمک گرفت. ابزار مهمی که برای نصب پارکت لمینت های هیلوفلور مورد استفاده قرار می گیرد فوم سایلنت است. فوم های سایلنت های جلوگیری از سروصدا هنگام راه رفتن بر روی پارکت استفاده میشوند. این فوم ها در ضخامت های 1.5 تا 2 میلی متر در بازار مورد عرضه قرار می گیرد. فوم سایلنت باعث ایجاد عایق صوتی و حرارتی میگردد که سبب میشود صدا به طبقه ی زیر ساختمان نرود. همچنین بهتر است  پارکت لمینت ها  48 ساعت قبل نصب به دلیل خاصیت انقباضی و انبساطی آن در دمای محیط مورد نظر قرار بگیرند.  زمان نصب لازم است که به کلیک های پارکت پارافین زده شود این عمل باعث عدم نفوذ آب به آن میگردد. برای نصب پارکت لمینت ها نیاز به ابزار های مخصوصی از قبیل اره دستی ، رنده برقی ، کف ساب لمینت ، گیره نصب پارکت ، کاردک چوبی و… است. به همین دلیل برای نصب اصولی فرد متخصص که این ابزار ها دارد و با شیوه نصب آشنا است کمک باید گرفت.

قیمت پارکت لیمنت های هیلوفلور

قیمت پارکت لمینت های هیلوفلور به طرح ، رنگ و متراژ مورد نظر بستگی دارد. همانطور گه گفته شد این پارکت ها در 18 رنگ متفاوت به بازار عرضه می شود و جز محبوب ترین محصولات ایرانی با رعایت استاندارد های بین المللی در زمینه ی پارکت لمینت ها می باشد.  قیمت کنونی پارکت لمینت های هیلوفلور از 480 هزار توامن به بالا در بازار معامله می شود. هنگام خرید پارکت لمینت های هیلوفلور این نکته را به یاد داشته باشید که هزینه نصب و هزینه حمل بار جدا از قیمت پارکت لمینت محاسبه می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.