پارکت لمینت

پارکت لمینت داچ فلور

کالای با کیفیت در همینجاست

پارکت لمینت های  با کیفیت در رویال استار

 

برندرویال داچ فلور پارکت لمینت ثبت شده  در کشور ایران و تولید شده طبق استاندارد وتکنولوژی پیشرواز کمپانی RDF  آلمان است.

طرح های ویژه و معتبر RDF از نظر بصرینزدیک به پارکت واقعی تولید شده با چوب بلوط یا سایر چوب های با کیفیت است.

سطوح با ساختارهای در طرح پارکت لمینت RDF و طرح  منافذی که یادآور چوب طبیعی هستند تحت تأثیر قرار می گیرند.

در طرح های پارکت لمینت رویال داچ فلور RDF تنوع تقریبا نامحدودی از اشکال مختلف چوب را برای خانه شما تولید و خلق  کرده ایم.

خوب است که در کنار این نمای بیرونی چشمگیر و زیبا، ارزش های قانع کننده دیگری نیز در پارکت لمینت رویال داچ فلور وجود دارد که به شرح زیر برایتان اعلام می داریم :

  • اچ دی اف درجه یک با دانسیته بالا به عنوان جزء اصلی، لمینت رویال داچ فلور را به یکپارکت لمینت پایدار و سالم برای تمام مناطق زندگی تبدیل می کند.
  • ساختار لایه ویژه آغشته سازی شده کاغذ دکوراتیو دوام و استحکام فوق العاده را تضمین می کند.
  • استفاده از لایه معروف به اورلیر با کیفیت بالا به شما نوید چندین سال کیفیتاستفاده را با ضمانت ثبات رنگ تا حداقل 20 سال رابرای نسخه های استفاده شده از این لایه را در این نوع پارکت لمینت برند رویال داچ فلور می دهد.

 

زیبایی در درون کالای تولید شده وثبات کیفیت در داخل آن ، موضوعی بدیهی است برای پارکت های رویال داچ فلور

پارکت لمینترویال داچ فلور بیش از 10 سال است که یک داستان موفقیت آمیز بوده است.

این نه تنها به دلیل ظاهرطبیعیکاغذ دکوراتیو معتبر و شبیه به چوب بلوط، ساکویا و دیگر درختان مانند افرا است بلکه به عملکرد رویال استار در تولید پارکت لمینت رویال داچ فلور با کیفیت و درجه یک و ساخت فنی دقیق کلیک والنگه است .

پوشش سخت برای مسیر های پرتردد

به لطف کلاس کاربریو استاندارد بالا و مقاومت ویژه در برابر سایش،پارکت لمینت رویال داچ فلور برای مناطق نشیمن پرکاربرد مانند راهروها، آشپزخانه ها و حتی کاربردهای تجاری ایده آل است.

محافظت در برابر رطوبت اضافی همچنین استفاده از اچ دی اف های دارای کم رطوبت پارکت لمینت رویال داچ فلور را به انتخاب مناسب در قیاس با دیگر برند ها  تبدیل می کند.

درباره رویال داچ فلور

رویال داچ فلور یک برند پیشرو در صنعت پارکت لمینت

RDF رویال داچ فلور یک محصول و برند ویژه ای است که به دلیل فرآیند تولید کیفی، خلاقانه و پایداربا بهترین اچ دی اف های تولید شده در داخل کشور با دانسیته بالای 800 ، متمایزاز دیگر محصولات حاضر در بازار است .

Royal Dutch Floor در  نسخه بین المللی در کشور آلمان از سال 2011 توسط توسط Johan Delissenو Claire Hendriks تاسیس شده و در سال 2019 در داخل کشور شروع به فعالیت تولید پارکت لمینت داچ فلور نموده که اکنون در گروه اف پی دی و زیر نظر مجموعه رویال استار با نام برند ثبت شده رویال داچ فلور فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1400 شروع کرده است و از آن زمان به یک برند پیشرو در صنعت پارکت لمینت تبدیل شده است

 

از طریق سالها تجربه در صنعت ساختمان ،  مدیران گروه رویال استار جنبه های زیادی را تجربه کرده اند که می توان  دلیل مهمی برای  تفاوت محصول آنها با دیگر مدل های پارکت لمینت در بازار دانست .

عمدتا با نگاه به کیفیت، تداوم، انعطاف پذیری و ارائه بهترین خدمات در رویال استار پارکت لمینت رویال داچ فلور را تولید و منتشر میکنیم تا به عنوان یک مجموعه ای پویا و  بهره وری بالا در نوآوری پارکت لمینت رویال داچ فلور را تولید کنیم .

 

اغلب از ما می پرسند چه چیزی ما را منحصر به فرد می کند؟

البته کیفیت تعیین کننده پارکت لمینت رویال داچ فلور، که تضمین شده است زیرا کل فرآیند تولید در کارخانه خود ما در ایرانانجام می شود.

علاوه بر این، ما یک سیاست فروشنده انتخابی داریم، به این معنی که ما انحصار  جغرافیایی را ارائه می دهیم. در نتیجه، خدمات در اولویت قرار می گیرد و تماس با مشتریانبر اساس سیستم جامع مدیریت بر مشتریان به روش بازاریابی محتوایی  است، و این چیزی است که ما را بسیار جذاب می کند.

 

به طور کلی، صنعتی که ما در آن فعالیت می کنیم کاملاً سنتی است و موضوع چوب از دیرباز با انسان همراه بوده و به طبیعت زندگی انسان مربوط است  ، ما  می‌خواهیمهم از نظر ظاهر در  پارکت لمینت داچ فلور متمایز باشیم و هم در نحوه ارائه خدمات به مشتریان که  این باعث می‌شودهمیشه به عنوان بهترین ما را انتخاب کنند و نه اینکه ارزان ترین کالای موجود در بازار

 

ما در رویال استار محصول رویال داچ فلور RDF  را از طریق تیم تخصصی فروش مستر در دفتر مرکزی و از طریق نمایندگی های انحصاری در سطح کشور به فروش می رسانیم که این موضوع باعث شده تا هر کدام از عزیزان به سادگی بتوانند در سطح کشور از طریق نماینده رسمی خود اقدام به ثبت سفارش کرده و در کمتر از 24 ساعت کالای خود را تحویل بگیرند .

در سبک B2B   کلیه فروشگاه های در سطح کشور به قیمت یکسان اقدام به فروش خواهند نمود .

رویال استار پارکت لمینت رویال داچ فلور را از طریق متخصصان منتخب انحصاری در استانهای البرز ، خوزستان ، خراسان رضوی ، فارس ، اصفهان ، کرمان ، هرمزگان ، آذربایجان شرقی ، اردبیل  ، مازندران و گیلان به فروش می رساند.

ما  پارکت لمینت  رویال داچ فلور را در کمتر از 24 ساعت  بعد از تسویه  به مشتریان محترم در سطح کشور تحویل می دهیم

مالکیت برند رویال داچ فلور به صورت رسمی در اختیار شرکت فن آوران پارس درگاه می باشد و هرگونه کپی برداری و شباهت نام با این برند به صورت رسمی از طریق واحد حقوقی این هلدینگ پیگیری خواهد شد .

 

برای مشاهده دیگر محصولات در رویال استار از صفحه فروشگاه ما دیدن فرمائید و شما می توانید انواع رنگبندی پارکت لمینت رویال داچ فلور را از اینجا مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.