پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

چگونه محل  کارمان را به راحتی خانه خودمان کنیم ؟

 

مهمترین چیزی که عامل تبدیل محیط کاری به خانه است ایجاد صمیمیت بیشتر در محیط کاری بوده و هر چقدر جلوتر می رویم موضوع داشتن حال خوب در محیط کار امری واجب معنی می شود.

شاید تا دهه های قبل از فضای بسته و دیوار های مخصوص جدا کننده بین پرسنل استفاده می شده است .

امروز موضوع پارتیشن های اداری مدرن ابزاری جذاب برای ایجاد محیطی صمیمی می باشد .

ما با این سبک از پارتیشن های معرفی شده در وبسایت رویال استار باعث خواهیم شد تا محیط اداری برای ایجاد خلاقیت بهتر و بهره وری بیشتر به پرسنل کمک کند و باعث الهام بخشیدن ایده های ناب در تحریک موفقیت کسب و کار شما باشد .

محیط کار هر اداره ای باید پاسخگوی به نیاز های ساکنین آن باشد تا آنها بتوانند در ارائه خدمات به بالاترین کیفیت بپردازند و همچنین باید عاملی برای ایجاد آسایش و امینت بیشتر  پرسنل باشد  تا محیط کاری جذاب تر و واقعی تری را داشته باشیم .

بیشترین ساعت حضور هر فردی در زمان بیداری اش در محیط کاری است و این زمان در محیط اداری سپری می شود و یک فضای اداری نامناسب  هم  از لحاظ زیبایی برای مشتریان و مراجعه کنندگان خواهد بود و هم محیطی است تا پرسنل در آن احساس  بدی داشته باشند و عملا در چنین محیطی دیگر روابط  لویالیتی یا همان وفاداری  وجود نخواهد داشت و هم کیفیت کار پائین بوده و بهره وری شکل نخواهد  گرفت و حتی در مواردی نیست نیروی خوب و متخصص در این محیط ادامه همکاری نخواهد داشت .

برای همین است که در تمام دنیا و در تمامی شرکت های تراز اول به چیدمان فضاهای اداری توجه بیشتر و سرمایه گذاری سنگین تری  می شود .

پارتیشن چه نقشی در چیدمان فضای اداری دارد ؟

وقتی از پارتیشن اداری استفاده میکنید در سازمان و محیط اداری باعث ایجاد فضایی با انعطاف بیشتر و بهتری می شویم .

چرا که باعث می شود تا با بیشترین صرفه جویی در زمان و کمترین هزینه را داشته باشیم .

هزینه ای که برای طول عمر یک پارتیشن  در نظر می گیرند  و زمانی که برای پیاده سازی یک پارتیشن اداری مصرف می شود در مقابل با طول عمر طولانی آن بسیار به صرفه است و یکی از راهکارهایی هست که همیشه به شرکت ها پیشنهاد می شود تا با هزینه در این موضوع باعث ایجاد فضایی بهتر بشوند .

 

چرا باید از پارتیشن استفاده کنیم ؟

پرسنل هر اداره و یا شرکتی در اصل در محیط کار خود زندگی میکنند و اگر در محیطی نامناسب قرار داشته باشند قطعا از حضور در آن مجموعه لذت نخواهند برد و این امر باعث پائین شدن سطح خدمات خواهد شد .

شرکت های بزرگ و کوچی توجه بسیار زیادی را به موضوع چیدمان ، فنگ شوئی و مهندسی فضای اداری  با پارتیشن بندی دارند  که این یکی از اصلی ترین المان هایی هست که در موضوع مهم چیدمان فضای اداری و ایجاد فضای بهتر می باشد  .

 

اجرا پارتیشن در رویال استار

 

متخصصین حوزه دکوراسیون داخلی ، معماران برتری که با رویال استار همکاری دارند با بررسی هایی که در صنعت دکوراسیون اداری انجام داده اند و با استفاده از دانش و تکنولوژی بروز ، جدید ترین نمونه های پارتیشن های اداری مدرن را برای پاسخ به هر نیازی است

این پارتیشن ها با تکیه بر سیستم های جدید و انحصاری تولیدات داخلی و بین المللی برای اجرا در انواع فضاهای اداری ، تجاری و حتی مسکونی می باشد .

 

 

 

انواع پارتیشن اداری رویال استار

 

پارتیشن اداری دوجداره نما و نماپلاس

پارتیشن دوجداره نما و نماپلاس با سازه فولادی و طراحی مدولار محصولی مناسب سازمان ها و برای تجهیز فضای اداری است. این پارتیشن با  قابلیت مدولار خود به راحتی می تواند با محیط های مختلف هماهنگ شود. سازه اداری فولادی و محاسبات دقیق مهندسی این محصول، امکان اجرا و اتصال به انواع سقف را میسر می کند.

در پارتیشن دوجداره نما و نماپلاس امکان استفاده از چوب، شیشه، ام دی اف و فلز در رنگ های مختلف و با توجه به محیط سازمان وجود دارد.

همچنین، شیشه های دوجداره به کار رفته در این پارتیشن اداری ، باعث کاهش حجم صدا و حفظ حریم خصوصی افراد می شود.

 

 

 

پارتیشن دوجداره رویال

پارتیشن اداری دوجداره رویال ، از دیگر محصولات رویال استار است که در آن از پنل های افقی استفاده شده است. با توجه ساختار افقی و کشیده این پارتیشن ها، می توان در فضا عمق و وسعت ایجاد نمود.

همچنین در صورت نیاز به عبور سیم کشی ها و دیگر تأسیسات ساختمان نیازی به باز کردن تمامی پنل های این پارتیشن وجود ندارد، و تنها با باز کردن پنل مربوطه به سادگی می توان عیوب تجهیزات ساختمان را رفع نمود.

این پارتیشن اداری به نیاز کاربران برای داشتن فضایی مدرن به خوبی پاسخ می دهد.

 

پارتیشن فریم لس

چالش های پیش رو در استفاده از شیشه برای دکوراسیون اداری و داخلی مانند عبور صدا، محدودیت های پیاده سازی و اجرا در محیط های کاری، مانعی برای همه گیر شدن این محصول در محیط های اداری بوده است.

مهندسان و طراحان رویال استار با آگاهی از مشکلات ناشی از استفاده از شیشه در پارتیشن اداری، دست به طراحی و تولید پارتیشن هایی زده اند که بتوانند بر این چالش ها غلبه کنند.

این راهکار در قالب پارتیشن فریملس ارائه شده است و در این نوع از پارتیشن اداری برای جلوگیری از عبور صدا، از نوارهای پرکننده بی رنگی استفاده می شود که بین بلوک های شیشه ای قرار می گیرد و علاوه بر این، استحکام کلی سازه با استفاده از این نوارها بیشتر می شود.

 

پارتیشن متحرک (پارتیشن جمع شو) راهکاری مناسب برای محیط های کاری مدرن

تحقیقات ما در رویال استار نشان داده است که یک سازمان به دفاتر زیادی از جمله فضای جلسات، فضای آموزشی، فضای کارگاهی، انباری و … نیاز دارد ولی همواره سازمان ها با مشکل کمبود فضا نسبت به نیازهای خود مواجه هستند.

برای چنین سازمان هایی پارتیشن های متحرک می توانند نقش مهمی را ایفا کنند ، چرا که با استفاده از این پارتیشن اداری می توانید براحتی محیط کاری خود را به سرعت مطابق با نیاز خود تغییر دهید.

می توانید دو اتاق جلسه را به یک اتاق کنفرانس بزرگ تبدیل نمایید یا یک سالن بزرگ را به محیط های کوچک برای برگزاری جلسات گروهی تغییر دهید و در واقع پارتیشن اداری جمع شو به شما این امکان را می دهد که از حداکثر فضای اداری خود استفاده کنید و انعطاف پذیری زیادی در طراحی فضای اداری خود داشته باشید.

پارتیشن دوجداره کلاسیک

پارتیشن کلاسیک رویال استار به گونه طراحی شده است که دفتر کاری شما در ذهن ها ماندگار شود.

طراحی هوشمند و تطابق با جدیدترین متدهای طراحی فضای اداری، اصلی ترین ویژگی های پارتیشن کلاسیک محسوب می شوند.

همچنین این پارتیشن هماهنگی زیادی با دیگر محصولات سهلان دارد و زیبایی محیط را دو چندان می کند.

این مسئله برای مدیران شرکت ها، که نماد یک سازمان شناخته می شوند، اهمیت فراوانی دارد.

با تکیه بر ویژگی های منحصر به فرد پارتیشن کلاسیک، تأثیر بیشتری بر مراجعین شرکت ها می توان گذاشت و استفاده همزمان از چوب و فلز این امکان را به شما می دهد تا براحتی المان های مختلف دکوراسیون اداری مانند شیشه، پرده، موکت، صندلی، کلید و پریز و …. را با پارتیشن اداری خود هماهنگ نمایید.

با توجه به قابلیت های فراوان سازه فلزی رویال استار می توان پارتیشن کلاسیک را به صورت منحنی و در زوایای مختلف پیاده سازی نمود.

 

کاربردهای پارتیشن اداری

در هر دفتر اداری با سقف بلند و کوتاه می توان از پارتیشن های رویال استار استفاده کرد .

می توانید با توجه به نیاز و مقدار بودجه ای که دارید از انواع درب های چوبی و یا شیشه ای استفاده کنید .

و استراکچر  پارتیشن های رویال استار به شما این اجازه را می دهد تا سیستم کابل کشی را از درون آن عبور داده و فضای کاری را زیبا تر کنید و مانع از تخریب دیوار و تجیزات دیگر در ساختمان اداری بشوید .

پارتیشن های اداری  رویال استار این امکان را می دهد تا محیطی آکوستیک و با کمترین مقدار نفوذ صدا را در محیط کاری خود تجربه کنید .

این سبک از پارتیشن ها عایق حرارتی هم بوده و در مصرف انرژی نیز به صرفه می باشد .

علاوه بر موارد فوق  این مکان فراهم شده است که محیط کاری شما علاوه بر اینکه محیطی با فضای باز و اختصاصی باشد ، در ادامه استفاده همزمان با تخریب و آسیب دیدن یک بخشی از پارتیشن دیگر نیازی به تعمیرات کامل  و سراسری و طولانی  نباشد و فقط کافیست که همان قسمت از پارتیشن رویال استار رو تعمیر کنید  .

 

چرا از پارتیشن اداری برای محیط کاری خود استفاده کنیم؟

هر محیط اداری قطعا از یک دکوراسیون ثابت و همیشگی استفاده نمیکند و یکی از دلایل استفاده از پارتیشن های رویال استار این است که با استفاده از پارتیشن های رویال استار شما می توانید در تغییرات دکوراسیون محیط کاری خود از هزینه و زمان کمتری بهره ببرید .

و قطعا استفاده از پارتیشن های رویال استار باعث ایجاد افزایش هماهنگی بیشتر در بین پرسنل شده و محیطهای کاری که از پارتیش های اداری رویال استار استفاده میکنند با تمرکز بیشتر در بین پرسنل خود روبرو هستند

یک راهکار مناسب برای تجهیز فضای اداری باید این امکان را داشته باشد که با توجه به شرایط متفاوت امکان ایجاد سریع و کم هزینه تغییرات را برای محیط کاری ایجاد نماید و در نمونه پارتیشن های رویال استار این موضوع لحاظ شده است و  سازمان شما باید بتواند به سرعت از یک محیط کاری باز به بسته و بالعکس تغییر نماید برای همین نمونه های متغیر را ما از پارتیشن های رویال استار به شما پیشنهاد می دهیم و  استفاده از پارتیشن اداری این امکان را به شما می دهد تا با توجه به نیاز سازمان خود در بازه های زمانی متفاوت بتوانید محیطی ایده آل برای خود فراهم آورید و بدون هیچ نگرانی اضافه در آینده شرایط محیط کاری خود را تغییر دهید.

 

 

طیف متنوع پارتیشن هایرویال استار  این امکان را به شما می دهد تا بتوانید فضای اداری خود را مطابق نیاز خود طراحی و اجرا نمایید و بدون صرف انرژی و هزینه اضافی در آینده آنرا مطابق با نیاز روز سازمانتان تغییر دهید.

شما می توانید با توجه به بودجه بندی مختلفی که برایهر بخش از سازمان خود در نظر گرفته اید از سیستم پارتیشن مناسب آن استفاده نمایید و فضاهای چند منظوره ایجاد نمایید و همزمان حریم خصوصی افراد را حفظ نمایید.

چراباید از پارتیشن های  اداری رویال استار  استفاده کنیم؟

پارتیشن اداریرویال استارصدای اضافی محیط ( نویز ) و سرو صدا معمول محیط های کاری را کاهش می دهد. این پارتیشن ها با طراحی و امکانات آکوستیک خود می توانند نقش مهمی در ایجاد آرامش و کاهش تنش های صوتی محیط کاری شما ایفا کنند.

با استفاده از این پارتیشن ها می توانید براحتی و مطابق با نیاز خود فضای محیط کاری خود را تغییر دهید و با کمترین زمان و هزینه محیط اداری متفاوتی را تجربه نمایید.

در صورت نیاز به تعمیراتیا تغییریک بهش تنها قسمت مورد نظر شما وارد پروسه تغییراتیا تعمیرات می شود و اینگونه خللی در انجام فعالیت های روتین سازمان شما اتفاق نمی افتد.

پارتیشن اداریرویال استار قابلیت شست و شو داشته و می توانید به دور از مشکلات تمیزکاری محیط کاری خود را نظافت نمایید.

رنگ الکترواستاتیک بکار رفته در تولید این پارتیشن ها از پایداری بالایی برخوردار بوده و براحتی خراشیدگی بر روی سطح اتفاق نمی افتد.

پارتیشنهای رویال استار به شما اجازه میدهد تا هزمان از ترکیب چوب، فلز و شیشه در فضای اداری خود استفاده نمایید. این موارد باعث می شود تا طراحان و معماران انعطاف بیشتری در طراحی محیط داشته باشند و بتوانند فضایی زیبا در کنار پاسخ گویی به نیاز های شما طراحی نمایند.

تمامی این موارد در کنار خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات رویال استار باعث شده تا پارتیشن هایاداری رویال استار به عنوان گزینه ای مناسب در صنعت دکوراسیون اداری قرار گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.