خدمات

غرفه سازی

غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی یک ابزار ارتباطی بازاریابی مهم در بازارهای داخلی و بین المللی است. ما خدمات غرفه سازی در سراسر ایران و همچنین بازاریابی را برای کسب و کار شما برای رسیدن به اهداف خود در نمایشگاه‎های داخلی و بین المللی ارائه می دهیم.

تیم طراحی ما، غرفه نمایشگاه تجاری منحصر به فرد و به یاد ماندنی را ارائه می‎دهد طوری که غرفه نمایشگاهی شما توجه مشتریان و شرکای بالقوه شما را جلب خواهد کرد. ما نه تنها یک غرفه نمایشگاهی برای کسب و کار شما می‎سازیم، بلکه یک استراتژی برای تبلیغ محصول یا برند شما در طول نمایشگاه تجاری نیز تدوین و اجرا می کنیم.

تیم حرفه ایرویال استارآماده ارائه نوآورانه ترین راه حل ها برای بازاریابی نمایشگاهی و ارائه مدیریت پروژه قابل اعتماد در هر شهری از کشور است.

رویدادها و نمایشگاه ها

ما مفتخریم که با مشتریانی از صنایع مختلف همکاری داشته باشیم. اگر به دنبال یک سازمان دهنده رویداد در ایران هستید، با ما تماس بگیرید. با هم، قطعاً می‌توانیم کار خاصی انجام دهیم.

 

رویدادهای خود را با یک گروه موسیقی زنده، بازی های مهمانی یا یک مراسم راه اندازی ساده زنده کنید. چه معرفی یک محصول، یا یک مراسم اهدای جوایز باشد، تیم ما اطمینان حاصل می کند که رویداد به یاد ماندنی خواهد بود.

هنگامی که برند خود را به نمایش می گذارید، هیچ چیز مهم تر از ایجاد یک فضای متمایز  برای نمایش برند نیست که تصویری را که میخواهید ایجاد کنید منعکس کند تا نام تجاری یا آخرین محصول خود انتخاب را ارائه دهید.

با رویکرد منحصر به فرد خود برای نمایش محصول، مشتریان را در نمایشگاه یا نمایشگاه بعدی خود تحت تأثیر قرار دهید.

با غرفه نمایشگاهی خود متمایز شوید.

تزیین نمایشگاه از جمله خدمات شرکت ما می باشد. بسته به مفهوم غرفه نمایشگاهی منتخب ، از گل‌شناسی، چند رسانه‌ای، ایجاد سوغاتی‌های مارکدار یا پوشیدن لباس‌های مارکدار به پرسنل غرفه استفاده می‌کنیم. علاوه بر این، ما به درخواست شما کاتالوگ ها و بروشورها را ایجاد و چاپ می کنیم، ایده هایی را برای نمایش محصولات شما پیشنهاد می کنیم، پرسنل غرفه را برای رویدادهای شما در طول نمایشگاه سازماندهی می کنیم.

همکاران ما در حوزه نمایشگاهی با استفاده از ابزارهای بازاریابی دیجیتال از نمایشگاه و رویدادهای شما به صورت آنلاین پشتیبانی می کند. تمام مواد دیجیتال توسط تیم ما ایجاد می شود: وب سایت، صفحه فرود، کاتالوگ های الکترونیکی، صفحات در رسانه های اجتماعی، ربات های گفتگو و ایمیل.

 

چه چیزی یک غرفه نمایشگاهی عالی را می سازد؟

آیا نمی دانید که چه چیزی یک نمایشگاه خوب را به یک نمایشگاه عالی تبدیل می کند؟

وقتی همه شما ثبت نام کرده اید و برای یک نمایشگاه آماده هستید، می خواهید اطمینان حاصل کنید که از این فرصت برای متمایز کردن کسب و کار خود در برابر همه بالقوه های بالقوه ای که در طول این رویداد بازدید خواهند کرد، استفاده کنید.

این مهم است که بدانید جذاب کردن غرفه نمایشگاهی کلید موفقیت شما است، به خصوص اگر انتخاب کرده باشید که ازطراحان غرفه نمایشگاهی برای انجام کار استفاده کنید.

بیایید نگاهی به پنج چیز بیندازیم که یک غرفه نمایشگاهی خوب را ایجاد می‎کند تا کسب و کار شما امسال واقعاً برجسته شود!

 

کمی بلند

وقتی نوبت به چیدن پایه می‎رسد، باید اندازه گیری‎های خود را درست انجام دهید. اگر فضایی داخل سالن نمایشگاه ندارید، یا نمی‎خواهید برای یک غرفه چشمگیر با ارتفاع زیاد برنامه ریزی کنید. هنگامی که فضا و ارتفاع مجاز را درک کردید، می‎توانید یک استند طراحی کنید که چشم را مجذوب خود کند و بازدیدکنندگان را واقعا تحت تاثیر قرار دهد.

طبیعتاً، تیمی از طراحان غرفه نمایشگاهی این موضوع را برای شما پوشش خواهند داد، اما اگر غرفه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر را انتخاب می‌کنید که خودتان آن را مرتب می‌کنید، اندازه‌گیری‌ها یک ملاحظات اولیه هستند.

آماده سازی کلید است

با ارسال دعوت‌نامه‌ها از قبل، تبلیغ از طریق کانال‌های اجتماعی خود تا حد امکان در پیش از رویداد و در صورت امکان، رزرو قرار ملاقات‌ها برای تضمین چت با مهم‌ترین افراد بالقوه، از رویداد خود نهایت استفاده را ببرید. انتشار اخبار و کمی تبلیغ خود شما را در جایگاه خوبی قرار می دهد و مشتریان شما از هر فرصتی برای ملاقات چهره به چهره مطلع می شوند، به خصوص زمانی که فرصتی برای ساختن یک روز از آن و شرکت در یک نمایشگاه صنعتی وجود داشته باشد!

 

کمی موسیقی بساز

جلب توجه به گوش کسانی که در سالن پرسه می زنند در میان تمام نمایشگاه‎ها به جذب مردم به سمت شما کمک می کند. ترکیب ویدئو با صدا راهی موثر برای اطمینان از متمایز شدن شما خواهد بود.

از فناوری استفاده کنید تا غرفه نمایشگاه خود را واقعاً برجسته کنید، و توده‌ها را جذب خواهید کرد.

آن را روشن کنید

این نمایشگاه معمولاً در یک انبار یا ساختمان مشابه برگزار می شود، نورپردازی می شود، اما این بدان معنا نیست که غرفه شما نمی تواند کمی نور بیشتری داشته باشد.

از نورپردازی رنگارنگ برای برجسته کردن پایه جذابی که کنار هم قرار داده اید استفاده کنید و فوراً توجه درست را به خود جلب کنید.

نام تجاری شما باید پاپ شود

باید به مخاطب نشان دهید که جذابیت غرفه نمایشگاهی شما برای شما در اولویت بوده است. ظاهر غرفه شما در میان جمعیت قرار خواهد گرفت و شما می خواهید که مردم با دیدن شما نام برند شما را به خاطر بسپارند.

چه دیواری با مضمون اضافه کنید و چه انتخاب کنید که غرفه را با نورپردازی پر جنب و جوش و نشانه های عجیب تزئین کند، باید به این فکر کنید که نام تجاری و پیام شما چگونه به نظرمی آید.

موضوع آن!

در نهایت، داشتن یک موضوع ایده خوبی است. نام تجاری خود را موضوع خود قرار دهید یا کاری مرتبط با پیام خود انجام دهید و غرفه نمایشگاه خود را برجسته کنید! این می تواند به شما کمک کند که ثابت و متمرکز بمانید، با مفهومی که همچنان مردم را علاقه مند نگه می دارد.

مردم غرفه‌ای را که مارک خوبی دارد، به خوبی روشن می‌شود و مضمون آن بسیار خوب است را به خاطر خواهند آورد.

اگر در مورد نحوه ایجاد غرفه نمایشگاهی که جایی در سالن دارد مطمئن نیستید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با طراحان غرفه نمایشگاه رویال استار تماس بگیرید تا غرفه خود را به خوبی برنامه ریزی کنید.

کسب و کار شما لایق بهترین ها است و با کمک ما می توانید جایگاهی را داشته باشید که همه درباره آن صحبت می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحقق رویای خود، امروز با تیم نمایشگاهی رویال استار تماس بگیرید.

اگر در مورد نحوه ایجاد غرفه نمایشگاهی که جایی در سالن دارد مطمئن نیستید، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که با طراحان غرفه نمایشگاه تماس بگیرید تا غرفه خود را به خوبی برنامه ریزی کنید.

 

یک تجربه ایجاد کنید

وقتی نوبت به ایده هایی برای نمایشگاه می رسد، کسب و کارها به طور فزاینده‎ای خلاق می شوند. با ایجاد تجربه ای که افراد را از سراسر اتاق به سمت غرفه شما می‌کشاند، جلوتر از منحنی باشید. استخدام چیزهایی مانند تجهیزات تجربه واقعیت مجازی می تواند این نوع سر و صدا را ایجاد کند.

 

  1. Engage EngageEngage

هنگامی که فردی را برای آمدن به غرفه خود انتخاب کردید، باید فوراً با او درگیر شوید. از بازی‎ها و مسابقات استفاده کنید تا به شیوه‎ای سرگرم کننده و غیررسمی با بازدیدکنندگان چت کنید. راهنمای جذب سرنخ ما را برای ایده‌های بیشتر در مورد نحوه تعامل و تبدیل بازدیدکننده به مشتری بخوانید.
همه عاشق یک مسابقه هستند – چرا جایزه چرخ ثروت را امتحان نکنید، این جایزه فوق العاده چشم نواز و محبوب بین شرکت کنندگان است. آنها در جذب بازدیدکنندگان عالی هستند و آنها را وادار به شروع گفتگو و صحبت در مورد تجارت شما می‎کنند. یکی از چیزهای عالی در مورد این بازی این است که همه برنده هستند – شما می‎توانید جوایز بزرگتری را با ترکیبی از جوایز کوچک و متوسط ​​ازکالاهای تبلیغاتی مارک‎دار مانند دفترچه یادداشت مارک‎دار، شیرینی و موارد دیگر ارائه دهید. شما می توانید یک چرخ جایزه چرخش فیزیکی خریداری کنید یا می توانید یک چرخ مجازی ایجاد کنید!

همچنین، شبیه‌سازهای رانندگی مسابقه‌ای برای ایجاد رقابت کوچک در بین تابلوهای پیشرو بسیار محبوب هستند، قطعاً مشتریان شما را به صحبت می‌اندازد و راهی عالی برای شکستن یخ است.

  1. اجتماعی باشید

هنگامی که در خود رویداد هستید رسانه های اجتماعی خود را فراموش نکنید. یک هشتگ ایجاد کنید و افراد دیگر را در رویداد تگ کنید. از یک نفر از تیم خود در شبکه های اجتماعی بخواهید که این روز را تماشا کند تا با سایر افرادی که درباره رویداد پست می کنند ارتباط برقرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.