دسته‌بندی نشده

سوالات متداول

  • آیا موقعیت ملک من ارزش بازسازی دارد؟

امروزه با توجه به اینکه موضوع زیبایی موقعیت داخلی و بیرونی ملک دیگر اولویت لازم بوده و جزو جبر برای هر مالک است ، موضوعی مهم که دلیل اصلی بازسازی ملک می شود ایجاد حس بهره وری و بهبود کیفیت زندگی و سبک زندگی مسکونی و تجاری است که به عنوان شرط کافی تلقی می شود و با استناد به آن میتوان گفت که هر مالکی با بازسازی ملک خود دیگر هزینه نکرده و به نوعی سرمایه گذاری می نماید  .

این را زمانی بهتر درک میکنید که قصد فروش و یا اجاره ملک را داشته باشید ، در آن زمان است که ملک شما سریعتر و به قیمت بالاتری اجاره و یا بفروش می رسد .

  • آیا بازسازی داخلی منزل نیاز به مجوز دارد؟

طبق قوانین شهرداری های در اقدامات منتهی به بازسازی ملک اگر از نقشه و جابجایی دیوارها و یا تغییر محل راه پله های ساختمان و دیگر مواردی که طبق ضوابط به آن اشاره شده است تغییری حاصل نشود  با مراجعه به شهرداری  منطقه و پرداخت عوارض سالیانه شهرداری و مفاضا حساب  آن مجوزی را برای بازسازی خانه و ساختمان می توان گرفت

اما در بعضی از موضوعات مانند تعویض پنجره های بیرونی از بابت تغییرات لازم جهت دو جداره کردن پنجره های از بابت ممانعت هدر رفت انرژی و یا ایزوگام کردن و لوله کشی آب  ، برق ، نقاشی و کارهای تزئینی اصلا نیاز به مجوز نخواهید داشت .

 

  • آیا بازدید و مشاوره رایگان است؟

بازدید و مشاوره بازسازی ساختمان هزینه ندارد و بصورت رایگان می باشد و تنها هزینه ایاب و ذهاب تا محل پروژه محاسبه و جهت پرداخت اعلام میگردد .

 

  • چه سبکی برای دکوراسیون منزل من مناسب است؟

مهمترین موضوع در سبک معماری  را میتوان به این دو مطلب مرتبط دانست

  • بودجه
  • سلیقه

با در نظر گرفتن دو مطلب فوق می توان به این مطلب نزدیک شد که چه سبکی برای کارفرما مناسب است ، البته در موارد متعددی بیشتر کارفرمایان محترم سبک مدرن را بجای سبک کلاسیک انتخاب می کنند که دلیل عمده آن را میتوان مساحت ملک دانست و بعضی ها هم دیگر سبک های معماری مانند سبک نیوکلاسیک و یا تلفیقی را دوست دارند  ولی طراحان ما در واحد ابنیه رویال استار جدای از هزینه بازسازی بهترین طرح را به شما پیشنهاد می کنند.

 

  • آیا شما در شهرستان شعبه و یا نمایندگی دارید؟

واحد ابنیه رویال استار در حال حاضر در شهر تهران فعالیت دارد اما همکارانی را دارد که در قالب  یک کنسرسیوم داخلی با آنها همکاری دارد .

 

  • هنگامی که ما در خانه هستیم می شود بازسازی را شروع کرد؟

با توجه به اینکه موضوع بازسازی ملک جزو امور مهندسی و اقداماتی تیمی است ، به هیچ عنوان همزمان حضور لوازم مسکونی و اداری و افراد در ملک اقدامات بازسازی از طرف واحد ابنیه رویال استار اقدامی صورت نخواهد گرفت  .

 

کدام سبک دکوراسیون را می پسندید؟

در واحد ابنیه رویال استار متناسب با نیاز کارفرما ، موقعیت ملک و میزان بودجی از سبک مدرن ، سبک کلاسیک یا سبک تلفیقی و نئوکلاسیک و یا هر سبک دیگری میتوان استفاده کرد و محدودیتی وجود ندارد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.